Wspaniały, opiekuńczy, nietaktowny

Taki jest mój blog

Wacek 10.02.2021

Miód - źródło życia i zdrowia

W niedawnej ankiecie stwierdzono, że wzrasta spożycie miodu, a tym samym również nasze zdrowie. To pozytywne zjawisko, które udowadnia, że ​​powinniśmy jeść zdrowiej.

Miód jest jednym z najbogatszych źródeł błonnika pokarmowego, witaminy E i składników, które pomagają utrzymać nasz układ krążenia w dobrej kondycji. Z każdą dietą wzrasta również podaż monoglicerydów, z których możemy pozyskać przyswajane przez nasz organizm monosacharydy. Korzystanie z tych źródeł pozwala nam uzyskać obfitą podaż błonnika i monoglicerydów, dzięki którym nasz organizm wpływa pozytywnie na naszą kondycję. Należy pić dużo płynów, których najlepszym źródłem są napoje składające się z miodu i napoje na bazie miodu. Miód ma również właściwości przeciwdrobnoustrojowe, więc możemy go pobrać bezpośrednio z samego źródła, np. Miód możemy zrobić na jego miejscu. Miód jest również składnikiem wielu sprayów, więc zawsze możemy zabrać ze sobą środek przeciwbakteryjny, aby nasza kondycja nie pogorszyła się. Tak więc miód jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem w walce z niechcianymi zarazkami i drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Miód pochodzi z samego owocu, a niekoniecznie z kwiatu, np. jabłka czy banany, które są wysoko przetworzone i wysoko rafinowane, bardzo szybko się psują.

Tagi: również, możemy, wysoko, źródeł, więc, miód manuka cena apteka, miód faceliowy na co pomaga, miód wielokwiatowy, miód rzepakowy właściwości lecznicze, miód malinowy,